Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

potrzebna pomoc

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Giełda - Oddam / Potrzebuję
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kala
Gość





PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 2:58 pm    Temat postu: potrzebna pomoc Odpowiedz z cytatem

WITAM WSZYSTKICH JESTEM STOMIKIEM OD NIEDAWNA MAM KŁOPOTY Z WORKAMI I PASTĄ USZCZELNIAJACO-GOJĄCA CAŁY CZA MI TEGO BRAKUJE JESTEM W TRAKCIE CHEMI I WORKI CZESTO SIE ODKLEJAJA NAWET 2-3 RAZY DZIENNIE A DO TEGO JEST TO STOMIA WKLĘSŁA I POTRZEBA BARDZO DUŻO PASTY MÓJ LIMIT Z NFZ JEST MAŁY I CIĄGLE TEGO SPRZETU BRAKUJE JESLI KTOS MOGŁ BY MI POMÓC TO BĘDĘ WDZIĘCZNA PROSZE O KONTAKT POD NUMER 517977220 Z GORY BARDZO DZIĘKUJE I POZDRAWIAM WSZYSTKICH :flower: :sunny: Very Happy VIB
Powrót do góry
Kwiryn
Site Admin


Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 198

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 2:43 pm    Temat postu: potrzebna pomoc kala Odpowiedz z cytatem

Witam!
Proszę si]ę nie martwić, na pewno udzielimy pomocy.Sam miałem stomię wklęsłą to wiem co to znaczy. są woreczki jedno i dwuczęściowe na stomie wklęsłe one powinne pani ulzyć, jezeli oprócz tej wklęsłości niema czego innego nawet bez pasty ten typ woreczków nazywa się convex są jednoczęściowe i dwuczęściowe. Jak tylko zgromadzimy worecz i te woreczki i pastę to natychmiast wyślemy.

_________________
Uśmiech to cudowne remedium na wszystkie nasze
problemy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kwiryn
Site Admin


Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 198

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 4:47 pm    Temat postu: potrzebna pomoc Odpowiedz z cytatem

paczka ze sprzętem wysłana
_________________
Uśmiech to cudowne remedium na wszystkie nasze
problemy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Giełda - Oddam / Potrzebuję Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum