Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

potrzebuję woreczków dla dziecka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Giełda - Oddam / Potrzebuję
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaja
Gość





PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 4:25 pm    Temat postu: potrzebuję woreczków dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Witam !! Czy ktoś może mi pomóc potrzebuję woreczków dla mojego dziecka!! Limit wystarcza tylko na jeden miesiąc. Proszę o kontakt
Powrót do góry
Wiesława



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 30

PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 7:35 pm    Temat postu: woreczki dla dziecka Kaji Odpowiedz z cytatem

Kaju, napisz ile latek ma dziecko i jakich woreczków potrzebuje. Może będzie można wykorzystać te najmniejsze dla dorosłych. Wówczas spróbujemy Ci pomóc.
_________________
JAK D?UGO ISTNIEJE ?YCIE,TAK D?UGO B?DZIE ISTNIE? NADZIEJA.
Teokryt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
karolina



Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 3

PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo Dziękuje za tak szybką odpowiedż!! Moja córeczka ma 2 latka, ma ileostomię. Używamy również worków dla dorosłych jednoczęściowych- otwartych.

Dodane po 2 minutach:

poprzednią wiadomość pisałam jeszcze jako gość! teraz jestem już zarejstrowana .karolina

_________________
karolina
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiesława



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 30

PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 5:57 pm    Temat postu: woreczki dla Karoliny córeczki Odpowiedz z cytatem

Cieszymy się,że się zarejestrowałaś.Spróbujemy Ci pomóc ale muszę poprosić kolegów aby sprawdzili czy mają takie woreczki.Ja osobiście mogłabym Ci wysłać pewną ilość woreczków jednoczęściowych nie otwieranych(pełne).W porównaniu z innymi woreczkami-są o wiele mniejsze.Karolino, ponieważ wybieram się na kilka dni do szpitala, Twoją odpowiedź będę mogła odczytać w przyszłym tygodniu.Ale już dzisiaj przekażę kolegom Twoją prośbę, bo być może nie zaglądali jeszcze na nasze forum i nie wiedzieli o Twoim apelu o pomoc.Bądź dobrej myśli i napisz koniecznie czy odpowiadałyby woreczki, których ja używam. Pozdrawiam i do usłyszenia.
_________________
JAK D?UGO ISTNIEJE ?YCIE,TAK D?UGO B?DZIE ISTNIE? NADZIEJA.
Teokryt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kwiryn
Site Admin


Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 198

PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 8:39 pm    Temat postu: Potrzebuję woreczki dla córeczki Odpowiedz z cytatem

Droga pani Kaju, w tym tygogdniu niczego pani nie jestesmy w stanie już wysłać,w poniedziałek mamy ognisko nad jeziorem, a wiec tez nie ,ale we wtorek postaramy się wysłać ileostomijne dla dorosłych, czyli otwarte i zobaczymy co da sie zrobić z dziecięcymi, może ktoś ma nadwyżkę i nie wybrał jeszcze z a czerwiec to weżmiemy dla pani córeczki. Odwagi droga pani jak się pani nauczy zakładać i nauczy tego córeczkę z biegiem czasu bedzie starczałó. Jak długo będzie pani w potrzebie tak dlugo proszę się zwracać bezpośrednio na mój adres @, skroci to czas oczekiwania.
_________________
Uśmiech to cudowne remedium na wszystkie nasze
problemy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina



Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 3

PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo Dziękuję za tak szybką odpowiedż! Dzisiaj otrzymałam pomoc od pewnych równie dobrych ludzi , mam kilka worków ileostomijnych dla dorosłych, także proszę narazie nie przysyłać może komuś będą bardziej teraz potrzebne, jednak mam prośbę jeśli ktoś będzie maiał woreczki pediatryczne to będe bardzo wdzięczna! Serdecznie Pozdrawiam!!!
_________________
karolina
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Giełda - Oddam / Potrzebuję Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum