Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bardzo proszę o pomoc

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Giełda - Oddam / Potrzebuję
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jolcyk



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 5

PostWysłany: Pon Paź 12, 2009 5:35 pm    Temat postu: Bardzo proszę o pomoc Odpowiedz z cytatem

Zwracam się do Was kochani z prośbą o pomoc.Od kilku miesięcy jestem ileostomikiem .Niestety,nie udaje mi się zmieścić w limicie z NFZ .Był teraz taki okres,że z powodu rany pod workiem musiałam je zmieniać 2-3 razy dziennie.Na dodatek jest to stomia wklęsła.Na początku była normalna,ale potem jak się zrobiła duża rana wokół(powikłanie WZJG),to po jej zagojeniu zrobiła się wklęsła.Do nowego przydziału jeszcze 6 tyg,a ja mam woreczki na maksymalnie 2 tyg.Czy może ktoś z Was ma zapas i może się podzielić?Używam woreczków otwartych z Coloplasu-Sensura ,ale mogą też być inne odpuszczalne.Sama nie jestem w stanie dokupić tyle woreczków i pastę uszczelniajacą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kwiryn
Site Admin


Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 198

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 7:57 pm    Temat postu: bardzo proszę o pomoc Odpowiedz z cytatem

postaramy się pomóc, ale czy to beda woreczki coloplastu i czy sensura, tego nie moge zagwarantowac, ale jesli reflektuje pani na takie jakie mamy, to prosze podac adres.
_________________
Uśmiech to cudowne remedium na wszystkie nasze
problemy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jolcyk



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 5

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Kwirynie za odpowiedź.Oczywiście,że reflektuję na każde woreczki.Nie jest ważne z jakiej firmy.Bardzo potrzebna jest mi każda pomoc.

Adres przesyłam Panu na pw Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kwiryn
Site Admin


Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 198

PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 7:16 pm    Temat postu: bardzo potrzebuję Odpowiedz z cytatem

Witam !
Najprawdopodobniej juz dzisiaj została paczka wysłana za pobraniem to znaczy kosztu przesyłki, a nie woreczkow. ostatnio mamy sporo próśb o woreczki, dlatego postanowiliśmy kosztami ceny jaka pobiera poczta obciążyć odbierających. W razie gdyby była znów potrzeba proszę się zwrócić do nas.

_________________
Uśmiech to cudowne remedium na wszystkie nasze
problemy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jolcyk



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 5

PostWysłany: Sro Paź 21, 2009 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwirynie bardzo dziękuję za pomoc,z całego serca!!!Zostało mi jeszcze 9 woreczków i już się zamartwiałam jak sobie poradzę,bo przydział będzie dopiero ostatniego listopada.Zwrot kosztów przesyłki jest jak najbardziej zrozumiały.

Dobrze jest mieć świadomość,ze w razie potrzeby można liczyć na Waszą pomoc-to dodaje sił i wiary w lepsze jutro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jolcyk



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 5

PostWysłany: Nie Paź 25, 2009 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwirynie paczka jeszcze nie dotarła.Mam tylko nadzieję,że nie zginie,bo z tą naszą pocztą ,to różnie bywa Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kwiryn
Site Admin


Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 198

PostWysłany: Nie Paź 25, 2009 1:48 pm    Temat postu: proszę o pomoc Odpowiedz z cytatem

paczka powinna juz dawno dojść, gdyby na dniach jej nie bylo prosze dac znać. Mozliwe, że kolega ktory wysyłal paczkę przekręcil troche nazwisko, proszę na poczcie zapytac się czy niema z Koszalina paczki na podobne nazwisko.
_________________
Uśmiech to cudowne remedium na wszystkie nasze
problemy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jolcyk



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 5

PostWysłany: Wto Paź 27, 2009 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paczka dotarła-dziękuję za dobre serce,za okazaną pomoc!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Giełda - Oddam / Potrzebuję Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum