Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

prezent

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Off topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarKot89



Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 743

PostWysłany: Czw Lip 27, 2023 11:10 pm    Temat postu: prezent Odpowiedz z cytatem

Witam, moja żona za jakiś czas ma urodziny. Zastanawiam się co mógłbym jej kupić. Ona bardzo lubi biżuterię, dlatego zastanawiam się czy takie kolczyki https://bovem.com.pl/pol_m_Zlota-bizuteria_Kategorie_Zlote-kolczyki_Angielskie-zapiecie-352.html będą odpowiednie? Będę wdzięczny za Wasze opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Regina39



Dołączył: 18 Maj 2021
Posty: 56

PostWysłany: Czw Lut 08, 2024 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biżuteria to elegancki upominek aczkolwiek możesz zrobić też żonie pachnący prezent . Mnie np. zaciekawiła dostępna w ofercie https://perfumy.pl/product-pol-8876-Victorias-Secret-Bare-Vanilla-Shimmer-mgielka-do-ciala-250-ml.html mgiełka do ciała Victoria's Secret Bare Vanilla Shimmer w kontekście podarunku imieninowego dla siostry, aczkolwiek mam jeszcze trochę czasu na porównywanie innych produktów typu perfumy, mgiełki, wody toaletowe itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum