Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ciZaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   ZalogujZaloguj 

Światowy Dzień Stomika

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Forum News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
Kwiryn
Site Admin


Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 198

PostWysÅ‚any: PiÄ… Sty 30, 2009 9:40 pm    Temat postu: Åšwiatowy DzieÅ„ Stomika Odpowiedz z cytatem

Międzynarodowa Federacja Stomików ogłosiła dzień 3 pażdziernika "Dniem Stomika" pod tytułem "Stomicy otwarci na innych".
ZG POL-ILKO zachęca do przemyślenia jak poszczególne Okręgi i poszczególni stomicy wezmą udział w propagowaniu tej idei !

_________________
Uśmiech to cudowne remedium na wszystkie nasze
problemy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiesława



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 30

PostWysÅ‚any: Nie Lut 01, 2009 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo się cieszę.Nareszcie będziemy mieli swoje święto i słowo stomik stanie się powszechnie rozumiane przez innych(zdrowych).
Zastanowię się i postaram się podsunąć pomysł na uczczenie tego dnia.

Stomik to rodzaj męski.Jak powiedzieć na kobietę ze stomią? Może stomianka?Taką nazwę podsunęła mi pani Anna Ginda z UM mówiąc,że brzmi ona bardziej po polsku.Ciekawe co sądzą o tym inni.Mnie się podoba,bardziej niż stomiczka.
Stomianka

_________________
JAK D?UGO ISTNIEJE ?YCIE,TAK D?UGO B?DZIE ISTNIE? NADZIEJA.
Teokryt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Forum News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum