Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy moge wejść do morza mając Stomię???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Częste pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariolkaa8923



Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 3

PostWysłany: Sob Paź 13, 2012 11:58 am    Temat postu: Czy moge wejść do morza mając Stomię??? Odpowiedz z cytatem

Czy mając stomię moge kąpać się latem w morzu,lub basenie???
To moje marzenie...pomóżcie mi je spełnić bo nie wiem w jaki sposób to zrobić... Sad

_________________
Jestem stomikiem od urodzenia.Nie znam nikogo z tym problemem co ja,wi?c postanowi?am si? zarejestrowa? na tym portalu.Piszcie do mnie na tym portalu lub na meila.mariolkaa8923@spoko.pl albo na n-k.znajdziecie mnie te? na f-b.pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kwiryn
Site Admin


Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 198

PostWysłany: Pon Mar 04, 2013 3:39 pm    Temat postu: Witam! Odpowiedz z cytatem

Witam! Mało jest młodych stomików, ale chyba ktoś się odezwał. Ja młodym nie jestem, ale odpowiem na pytanie. Kąpać można się do i pływać, ale przedtem należałoby sprawdzić szczelność swojego woreczka oraz zakleić dodawanymi do opakowania specjalnym nalepkami filtr woreczka i to wszystko. Aha niektórzy kombinują jak ukryć woreczek, aby nie podpadało, że jest się stomikiem. Przyjemności z zażywania kąpieli. Kwiryn B.
_________________
Uśmiech to cudowne remedium na wszystkie nasze
problemy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jędrek



Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 1

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2013 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam !
Pomimo że lato już prawie się kończy to donoszę że można się kąpać stomikom w morzu lub w basenie ja w sierpniu byłem 2 tygodnie w Świnoujściu i prawie codziennie kąpałem się w morzu było super nic mi się nie odklejało i nie miałem żadnych innych problemów. Ja mam stomię od 5 miesięcy. Także śmiało możesz jechać nad morze i kąpać się do woli oczywiście z głową. Może zbyt późno piszę ale dopiero dzisiaj w necie znalazłem to forum zarejestrowałem się.

Pozdrawiam ! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Częste pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum