Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ubezpieczenia auta w Norwegii
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Off topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fejs



Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 1:53 pm    Temat postu: Ubezpieczenia auta w Norwegii Odpowiedz z cytatem

Cześć! Nietypowe pytanie, ale i nietypowa sytuacja. Potrzebne mi jest ubezpieczenie auta w Norwegii i to dość szybko. Trafiłem na taką stronę https://ubezpieczenie-samochodu.no/ i pytanie czy to dobra oferta? Co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milunia



Dołączył: 11 Cze 2019
Posty: 174

PostWysłany: Sob Maj 15, 2021 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, jak z Norwegią... Ale tutaj u nas przykładowo tutaj https://beesafe.pl/ubezpieczenie-oc/ możemy znaleźć naprawdę atrakcyjne oferty dotyczące ubezpieczeń. Tam można wybrać sobie dowolne opcje, które spełnią nasze oczekiwania. Które zapewnią nam odpowiednią ochronę/ pomoc podczas najróżniejszych sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Retka



Dołączył: 16 Maj 2021
Posty: 4

PostWysłany: Nie Maj 16, 2021 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce chyba bezpieczniej i pewniej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nikola_32



Dołączył: 15 Lis 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lis 15, 2021 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czy w Norwegii nie ma lepszego pakietu ubezpieczenia tam na miejscu niż w naszych ubezpieczalniach? Smile
_________________
pit 2022 program
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fobos



Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lis 16, 2021 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe jak to tam wygląda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarKot89



Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 726

PostWysłany: Sob Gru 04, 2021 12:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,bardzo zalezy mi na tym,by dowiedzieć się więcej na temat ubezpieczen,ktore warto wykupic. Co sądzicie o tym https://www.dyktaubezpieczenia.pl/ubezpieczenie-mieszkania-i-domu,10,pl ? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat,pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pardonk



Dołączył: 08 Gru 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro Gru 08, 2021 3:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubezpieczenia samochodów za granicą są dużo droższe niż te u nas... bez dwóch zdań lepiej wykupić to ubezpieczenie w kraju. Jeśli chodzi o OC to bierz po prostu najtańsze i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przerek88



Dołączył: 07 Sty 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sty 07, 2022 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pardonk napisał:
Ubezpieczenia samochodów za granicą są dużo droższe niż te u nas... bez dwóch zdań lepiej wykupić to ubezpieczenie w kraju. Jeśli chodzi o OC to bierz po prostu najtańsze i tyle.


Powoli takie podejście ulega zmianie, oferty ubezpieczenia OC zaczynają zawierać niestandardowe elementy jak samochód zastępczy itp. Mimo wszystko warto poczytać więcej o ubezpieczeniu, które chcemy wykupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarKot89



Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 726

PostWysłany: Wto Lut 01, 2022 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o samochodach to ja przychodzę z nietypowym pytaniem. Ostatnio dowiedziałem się, że jest takie coś jak reklama foliowa na aucie. Z racji tego, że mam własną firmę to chciałbym ją jakoś zareklamować. Dlatego oklejenie auta wydaje się dobrym pomysłem. Znalazłem już nawet firmę https://www.openprint.pl/folie , która taką folię mi zaprojektuje. Jednak chciałbym się dowiedzieć czy to nie zepsuje mi samochodu? Boję się, że gdy okleję moje auto to potem tej reklamy nie będę mógł zdjąć. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Remboz



Dołączył: 07 Lut 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lut 08, 2022 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarKot89 napisał:
Jeśli mowa o samochodach to ja przychodzę z nietypowym pytaniem. Ostatnio dowiedziałem się, że jest takie coś jak reklama foliowa na aucie. Z racji tego, że mam własną firmę to chciałbym ją jakoś zareklamować. Dlatego oklejenie auta wydaje się dobrym pomysłem. Znalazłem już nawet firmę https://www.openprint.pl/folie , która taką folię mi zaprojektuje. Jednak chciałbym się dowiedzieć czy to nie zepsuje mi samochodu? Boję się, że gdy okleję moje auto to potem tej reklamy nie będę mógł zdjąć. Co o tym myślicie?


Ciężko było założyć nowy temat? Oklejenie auta kiedyś służyło właśnie temu co napisałeś, ale obecnie nie jest to jedyne przeznaczenie tej usługi. Jak masz samochód czy samochody firmowe, to warto je od nowości okleić by zabezpieczyć lakier przed uszkodzeniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Micha



Dołączył: 13 Lut 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lut 13, 2022 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo się na tym znam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
banderka



Dołączył: 08 Mar 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto Mar 08, 2022 2:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ubezpieczenia w Norwegii są szalenie drogie, lepiej ubezpieczyć w Polsce, spokojnie znajdziesz firmę, która takie ubezpieczenie oferuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomsonq88



Dołączył: 07 Kwi 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2022 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

banderka napisał:
ubezpieczenia w Norwegii są szalenie drogie, lepiej ubezpieczyć w Polsce, spokojnie znajdziesz firmę, która takie ubezpieczenie oferuje.


Dokładnie, takie ubezpieczenie za granicą to morderstwo Smile tak samo w UK. Jak masz samochód na polskich blachach to normalnie ubezpieczaj w pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raptuszka



Dołączył: 06 Maj 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pią Maj 06, 2022 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba zależy od tego jak długo przebywasz za granicą. Przy ubezpieczaniu są chyba pytania o to gdzie mieszkasz, jakie województwo itd. czy podróżujesz po kraju, ile rocznie robisz km. Od tego też zależy cena ubezpieczenia OC.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nator



Dołączył: 09 Maj 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 09, 2022 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam na pewno robią to trochę inaczej

---
http://www.galter.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum