Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

okna dachowe fachowy dekarz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Częste pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czek12bur



Dołączył: 11 Maj 2018
Posty: 10

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 9:14 am    Temat postu: okna dachowe fachowy dekarz Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że okna dachowe to bardzo dobry i szybki sposób na powiększenie poddasza albo zrobienia wyjścia na dach, dlatego właśnie pora na takie rozwiązania, i okna dachowe fachowy dekarz nam w tym pomogą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilos77



Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 15

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że jak ma być fachowy, to tylko dachy radzymin Very Happy Very Happy najlepsza firma dekarska!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rysio



Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 12

PostWysłany: Pon Lip 05, 2021 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jeśli chodzi o dach to okazało się, że nasz przydałoby się odmalować. Dlatego też zaczęłam przeszukiwać internet aby znaleźć farba na blachę i to bardzo dobrej jakości. Dlatego też mam nadzieję, że tym razem nas dach na dłużej pozostanie w dobrym stanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prank



Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lip 13, 2021 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okna dachowe są mało praktyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarKot89



Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 698

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, mam niewielką firmą zajmującą sie oknami i drzwiami. Firma istnieje od niedawna, zalezy mi na ym,by w odpowiedni sposob ubezpieczyc swoje biznes, poniewaz nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć, tak było z pandemią. https://www.dyktaubezpieczenia.pl/ubezpieczenie-mieszkania-i-domu,10,pl Co sądzicie o tego typu ubezpieczeniach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renateczka



Dołączył: 11 Lip 2022
Posty: 39

PostWysłany: Sro Sie 10, 2022 6:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak problem z działu budowlanego to polecam stronę www.expert-budowlany.pl Jest tam naprawdę dużo przydatnych informacji związanych z budową domu, remontami i problemami dnia codziennego na przykład jak uprać firanki, jak wytępić myszy lub jak wyczyścić przypalony garnek. Naprawdę jest co czytać. Zachęcam do lektury zasobów strony. Szczerze polecam!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milunia



Dołączył: 11 Cze 2019
Posty: 166

PostWysłany: Wto Sie 01, 2023 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja się dowiedziałam, że firma https://europlast.com.pl/ też oferuje świetne artykuły do domu, typu okna czy drzwi. Przede wszystkim tam macie spory wybór w poszczególnych artykułach - także możecie dopasować coś odpowiedniego dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Częste pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum