Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

prawnik

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Off topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarKot89



Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 698

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2022 3:02 pm    Temat postu: prawnik Odpowiedz z cytatem

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestować w porade prawną? Chętnie dowiem się więcej na ten temat https://lexsecure.pl/co-moze-a-czego-nie-firma-windykacyjna Znacie tę firmę? Zalezy mi na tym,by poradzić sobie szybko z problemami związanymi z moją firmą, która prospersuje już niezbyt dobrze, chętnie dowiem się więcej, komentujcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agacia89



Dołączył: 28 Sty 2022
Posty: 203

PostWysłany: Czw Paź 06, 2022 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że na rynku znajdziecie wiele różnych kancelarii. Każda specjalizuje się w innych sprawach. Trzeba w pierwszej kolejności zweryfikować, czy jakaś kancelaria z okolicy specjalizuje się w branży, która nas interesuje. Tutaj https://www.adwokatlisek.pl/ jest strona adwokata, który ma wyszczególnione jakie konkretnie sprawy prowadzi. Myślę, że jest to dobre, bo wiecie od razu czy warto tam się udać czy lepiej szukać innego prawnika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum