Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

prezent

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Off topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slawkosolsa



Dołączył: 01 Kwi 2023
Posty: 2

PostWysłany: Pią Cze 02, 2023 8:06 pm    Temat postu: prezent Odpowiedz z cytatem

Witam. Chciałabym kupić spóźniony prezent na Dzień Matki. Koleżanka doradziła mi by spróbować z www.murrano.pl/okazja/kalendarzowe/prezent-na-dzien-matki/ . Zamawialiście już coś tutaj?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Regina39



Dołączył: 18 Maj 2021
Posty: 56

PostWysłany: Pią Cze 16, 2023 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. Myślę, że świetnym upominkiem dla mamy byłyby też jakieś markowe, bezpretensjonalne perfumy. Kompozycja Lacoste Pour Femme wydaje mi się jak najbardziej odpowiednia. Przeczytaj zresztą jej opis zamieszczony na blogu https://encyklopediaperfum.pl/perfumy/lacoste-pour-femme . Uniwersalny charakter tych perfum sprawia, że są idealne dla pań w różnym wielu. Łagodny zapach z powodzeniem podkreśli każdą codzienną stylizację, tak samo totalnie niezobowiązującą jak i biurową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum