Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ciąża a sport

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Off topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarKot89



Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 728

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2022 1:12 am    Temat postu: ciąża a sport Odpowiedz z cytatem

Witam, ja jestem bardzo aktywną osobą i ogólnie lubię uprawiać różne sporty. Jednak od jakiegoś czasu planujemy z mężem dziecko i zaczęłam się zastanawiać czy będę w ogóle mogła ćwiczyć kiedy zajdę w ciąże? Co wy myślicie w tym temacie? Ostatnio w sieci znalazłam bardzo ciekawy artykuł https://fitrepublic.pl/ciaza-a-uprawianie-sportu-co-musisz-wiedziec/ z cennymi informacji, więc myślę, że warto tam zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fina



Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2022 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś tam można ćwiczyć, ale lepiej to z lekarzem konsultować
_________________
Domki mobilne na kołach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agacia89



Dołączył: 28 Sty 2022
Posty: 217

PostWysłany: Nie Mar 17, 2024 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś ma doświadczenie z technikami relaksacyjnymi, które pomagają w radzeniu sobie ze stresem i napięciem w ciąży? Warto zajrzeć na stronę https://portalciazy.pl/, gdzie znajdziecie wiele praktycznych wskazówek dotyczących technik relaksacyjnych dla przyszłych mam. Podzielcie się swoimi ulubionymi metodami odprężania! Ruch w ciąży jest bardzo ważny. Nie zawsze jest jednak wskazane uprawianie sportu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum