Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skąd czerpiecie wiedzę o stomi?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Częste pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lacrimosis42



Dołączył: 20 Wrz 2021
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2021 8:24 pm    Temat postu: Skąd czerpiecie wiedzę o stomi? Odpowiedz z cytatem

Cześć. Niedługo czeka mnie zabieg "montażu" stomii. Chciałabym do tego czasu zdobyć jak najwięcej wiedzy o tym z czym przyjdzie mi żyć przez najbliższy czas Sad. Moja psychika trochę jest w rozsypce, a do tego zawsze mega problem z akceptacją samej siebie, a teraz jeszcze czeka mnie taka ingerencja... Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Jak to było i jest u Was? Skąd bierzecie wiedzę na temat stomi? Ja póki co zamówiłam sobie książkę Tomasza Banasiewicza. Oglądam też sporo materiałów ze stomia.pl. Ale to wciąż dla mnie za mało. Znacie jeszcze jakieś źródła, które warto jest czytać czy oglądać? Może jakiś film czy książka, pokazujące że z tym się da żyć? Podpowiecie coś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boda93



Dołączył: 29 Paź 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią Paź 29, 2021 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bądź dobrej myśli z tym da się żyć Wink
_________________
https://dorzeczy.pl/ekonomia/207202/linki-sponsorowane-co-warto-wiedziec-na-ich-temat.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sałatka



Dołączył: 27 Gru 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pon Gru 27, 2021 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej nie mam chęcie do czytania ksiązek, a na pewno nie w tej tematyce. Raczej posiłkuję się internetem, ale przede wszystkimim grupami wsparcia na fb i profesjonalnymi portalami, jak chociażby https://www.stomia.pl/ Ten szczegóknie polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Częste pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum