Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Seks wirtualny. Za lub przeciw

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Off topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AlanWeb



Dołączył: 03 Lis 2021
Posty: 5

PostWysłany: Wto Mar 01, 2022 1:22 pm    Temat postu: Seks wirtualny. Za lub przeciw Odpowiedz z cytatem

Co o tym sądzisz? Czy jest to sposób na relaks, czy na poznanie kogoś i stworzenie poważnego związku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WeigelP



Dołączył: 02 Mar 2022
Posty: 3

PostWysłany: Sro Mar 02, 2022 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że to zależy od osoby, ponieważ są ludzie, którzy szukają przygody na jedną noc lub coś podobnego. Są też osoby, które próbują nawiązać relację online, a potem próbują nawiązać ją osobiście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TedyBear



Dołączył: 03 Lis 2021
Posty: 6

PostWysłany: Nie Mar 06, 2022 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię komunikować się przez Internet. Niestety nikt nie wie, czy można stworzyć poważny związek przez Internet, czy nie. To zależy od dwóch osób. Uważam, że związek zawsze powinien zaczynać się od wzajemnej sympatii. Można więc na przykład poznać miłą dziewczynę w sex czat ruletka, a potem mieć silną rodzinę i miłość na całe życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sałatka



Dołączył: 27 Gru 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pon Mar 28, 2022 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem. Mi się wydaje, że mając stomię po prostu jest jakiś opór i strach przed taką naturalną fizyczną intymnoscią. Ja staram się jednak przełamywać i nawet szukać pomocy, inspiracji wsparcia. Pierwszym impulsem był ten krótki filmik https://www.stomia.pl/porady/zycie-ze-stomia/udane-zycie-seksualne-po-operacji-wylonienia-stomii/ Tak myślę, że może przez internet łatwiej, ale czy to prowadzi do zamierzonego celu? Chyba rzadko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agacia89



Dołączył: 28 Sty 2022
Posty: 217

PostWysłany: Sob Paź 08, 2022 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego typu tematy poruszane są tutaj https://kobietamawplyw.pl/ . Myślę, że warto rozważyć za i przeciw. Na pewno trzeba mieć zaufanie do osoby, której zaproponujemy taki sex oraz oczywiście mieć pewność, że nie będzie nagrywała i takich nagrań wykorzystywała. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum