Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

materac - jaki wybrać

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Off topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarKot89



Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 726

PostWysłany: Czw Maj 05, 2022 10:41 pm    Temat postu: materac - jaki wybrać Odpowiedz z cytatem

Witam, planuję zakup nowego materaca i zupełnie nie wiem jaki rodzaj wybrać. Jest ich tyle, że nie potrafię zdecydować. Zależy mi oczywiście na czymś wygodnym i przede wszystkim dużym. Znalazłam świetny artykuł w tym temacie tu https://selene.pl/jak-dobrac-materac-dla-dwojga-twardosci-i-rodzaje-materacy-dla-par,31,27 i jestem bardzo ciekawa co wy sądzicie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agacia89



Dołączył: 28 Sty 2022
Posty: 217

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2022 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że wiele zależy od konkretnych potrzeb. Osobiście jestem zwolenniczką materacy termoplastycznych. Fajnie dopasowują się do ciała i poprawiają komfort snu. Tutaj https://hilding.pl/kategoria/materace-termoelastyczne/ można się dowiedzieć więcej na temat konkretnych modeli. Każdy musi przemyśleć co będzie dla niego najlepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hart



Dołączył: 13 Mar 2021
Posty: 28

PostWysłany: Wto Paź 04, 2022 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doskonale wiem, że każdy z nas ma ogólnie problem z wyborem odpowiedniego rozwiązania, które będzie dla nas idealne. Niemniej ja muszę najpierw stelaż na materac kupić, a potem pomyślę o tym, co dalej. Na razie jednak wydaje mi się, że dobrze jest interesować się opcjami i wybierać najlepszą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
milunia



Dołączył: 11 Cze 2019
Posty: 172

PostWysłany: Wto Lis 01, 2022 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja teraz zauważyłam, że w sklepie FDM jest całkiem niezła na materace 80x180 promocja - możecie sobie sprawdzić. Warto się tam rozglądnąć, ponieważ oni oferują bardzo dobre materace, sprawdzone, które są doskonałej jakości i zapewniają pełen komfort.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agacia89



Dołączył: 28 Sty 2022
Posty: 217

PostWysłany: Sob Mar 16, 2024 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wiesz, że jakość twojego snu może zależeć od właściwego doboru materaca? Jeśli często się przewracasz w nocy, warto zwrócić uwagę na materace z pianki termoelastycznej, które zapewniają doskonałe wsparcie dla ciała, redukując nacisk na poszczególne punkty. Dzięki temu będziesz spać spokojniej i bez niepotrzebnego przewracania się. Zerknijcie sobie koniecznie na tą ofertę https://sypialniaplus.pl/13-materace-termoelastyczne . Jest tam wiele różnych opcji do wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum