Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Narzędzia diamentowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Off topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zdzich



Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon Cze 13, 2022 10:18 am    Temat postu: Narzędzia diamentowe Odpowiedz z cytatem

Ten kto na co dzień pracuje z kamieniem, betonem to dobrze wie, że do jego obróbki potrzebne są odpowiednie narzędzia. Bez nich nie dalibyśmy sobie rady. I tutaj świetnie się sprawdzą narzędzia diamentowe, których sprzedażą zajmuje się firma Krzemex https://www.krzemex.pl/narzedzia-diamentowe. Firma ta od lat zajmuje się obsługą nie tylko firm budowlanych, ale i kamieniarskich. A to wszystko robi po to, aby ułatwić nam bardzo ciężką pracę Smile z własnego doświadczenia wiem, ze są one bardzo niezawodne i godne polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milunia



Dołączył: 11 Cze 2019
Posty: 166

PostWysłany: Pią Sie 12, 2022 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy akurat takie tam mają, ale możecie ogólnie zajrzeć sobie na sklep ProfiTechnik, ponieważ są tam dostępne wera narzędzia i nie tylko. Ogólnie ich oferta jest bardzo obszerna i zróżnicowana, także jestem przekonana że znajdziecie tam coś odpowiedniego dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Slowik



Dołączył: 14 Sie 2022
Posty: 1

PostWysłany: Nie Sie 14, 2022 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tarcze diamentowe są bardzo przydatne do tego typu rzeczy
_________________
nowy ład księgowość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum