Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Powiedz mi, gdzie szukać wolnych miejsc pracy?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Off topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tonyblaze



Dołączył: 31 Lip 2023
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lip 31, 2023 9:35 pm    Temat postu: Powiedz mi, gdzie szukać wolnych miejsc pracy? Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry drodzy forumowicze! Niedawno skończyłem studia i teraz moim zadaniem jest znalezienie pracy w mojej specjalności. Czy możesz mi powiedzieć, gdzie najlepiej szukać wolnych miejsc pracy? Jestem młodym specjalistą i szukam pracy w dziedzinie informatyki. Jeśli ktoś ma doświadczenie w skutecznym poszukiwaniu pracy lub zna sprawdzone zasoby, proszę o podzielenie się doświadczeniem i radą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robertgreen0041



Dołączył: 31 Lip 2023
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lip 31, 2023 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby wyszukać wolne miejsca pracy w dziedzinie informatyki, polecam zwrócić uwagę na stronę https://razem.work/pl/vacancies. Tutaj znajdziesz wiele aktualnych ofert od pracodawców z różnych krajów. Strona oferuje wygodne wyszukiwanie według słów kluczowych, doświadczenia zawodowego i lokalizacji. Możesz skonfigurować filtry, aby znaleźć oferty pracy, które najlepiej odpowiadają Twoim umiejętnościom i zainteresowaniom. Sam z powodzeniem znalazłem pracę dzięki temu zasobowi i chciałbym się nim z Tobą podzielić. Mam nadzieję, że pomoże Ci to znaleźć odpowiednią dla Ciebie pracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danileigh13



Dołączył: 31 Lip 2023
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lip 31, 2023 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim! Oprócz witryn z ofertami pracy, polecam zwrócić uwagę na profesjonalne sieci i społeczności. Tutaj możesz znaleźć wiele interesujących ofert pracy, które nie zawsze są publikowane w zasobach publicznych. Dołącz do odpowiednich grup i forów związanych z Twoją branżą. Nie zapomnij sprawdzić aktualnych ofert pracy opublikowanych przez stowarzyszenia zawodowe i organizacje związane z Twoją specjalizacją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolkimorki16



Dołączył: 15 Wrz 2023
Posty: 6
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2023 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje z okazji ukończenia studiów! W poszukiwaniu pracy w dziedzinie informatyki, polecam kilka źródeł:

Portale z ofertami pracy: Strony internetowe takie jak LinkedIn, Indeed, Glassdoor czy GoldenLine to dobre miejsce do rozpoczęcia poszukiwań. Możesz tam filtrować oferty według swoich umiejętności i preferencji.

Serwisy branżowe: W dziedzinie informatyki istnieją specjalistyczne strony, takie jak GitHub Jobs (dla programistów) czy Stack Overflow Jobs, które często oferują stanowiska związane z technologią.

Agencje rekrutacyjne: Skorzystaj z usług agencji rekrutacyjnych specjalizujących się w IT. Mogą one pomóc w znalezieniu dopasowanych ofert i doradzić w procesie rekrutacji.

Sieci społecznościowe: Grupy i fora związane z informatyką na platformach społecznościowych, takie jak Facebook czy Reddit, mogą być źródłem informacji o dostępnych miejscach pracy i radami od innych specjalistów.

Kontakty osobiste: Nie zapominaj o swoich kolegach z uczelni, nauczycielach, czy osobach, które spotkałeś na konferencjach lub meetupach branżowych. Czasem najlepsze oferty pracy pochodzą od osób, które znasz.

Konferencje i targi pracy: Udział w konferencjach branżowych lub targach pracy to dobra okazja do nawiązania kontaktów i dowiedzenia się o aktualnych ofertach.

Pamiętaj o dostosowaniu swojego CV i listu motywacyjnego do konkretnej oferty pracy, podkreślając swoje umiejętności i doświadczenie, które są istotne dla danego stanowiska. Powodzenia w poszukiwaniach! pieprzyć blog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karpiar199



Dołączył: 27 Wrz 2023
Posty: 7
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2023 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także gratuluję ukończenia studiów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum