Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dobra reklama

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Off topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarKot89



Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 727

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2022 12:42 pm    Temat postu: dobra reklama Odpowiedz z cytatem

Witam, mam własną firmę i chciałabym zapytać was co sądzicie o gadżetach reklamowych? Czy jest to dobra forma reklamy? Ostatnio znalazłem taką ofertę w tym sklepie https://www.opengift.pl/czapki-z-nadrukiem/ i myślę, że takie przedmioty z logo mojej firmy byłyby dobrym chwytem marketingowym. Co myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milunia



Dołączył: 11 Cze 2019
Posty: 178

PostWysłany: Pon Mar 04, 2024 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was ma doświadczenie z firmą https://www.granator.com/ ? Czy ktoś z was może korzystał z ich usług? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym - jak skutecznie wypromować swój biznes i tak zastanawiam się właśnie nad reklamową filmową. Co wy na to? Co mi radzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Irek95



Dołączył: 21 Lut 2024
Posty: 8

PostWysłany: Wto Mar 05, 2024 6:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat takie rozwiązania uważam, za jak najbardziej słuszne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum