Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

reklama

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Off topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarKot89



Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 728

PostWysłany: Nie Mar 20, 2022 11:45 pm    Temat postu: reklama Odpowiedz z cytatem

Witam,co sądzicie o reklamach w formach plakatu? Staramy się w firmie nagłosnić pewną sprawę społeczną i zrobić zbiórkę,dlatego zastanawiamy się nad ogłoszeniem jej w ten sposob. https://www.openprint.pl/kategoria/plakaty Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gimme



Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pon Mar 21, 2022 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawie to wygląda
_________________
Maseczki z glinki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarKot89



Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 728

PostWysłany: Pią Mar 25, 2022 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio koleżanka opowiedziała mi także o takiej nowej metodzie reklamowej jaką jest merchandising. Czy ktoś z was może słyszał coś więcej na jej temat? Jeśli nie to polecam przeczytać ten artykuł https://www.art-office.pl/merchandising-jak-wykorzystywac-go-w-sprzedazy/ . Opisują tam dokładnie na czym to polega. Co o tym sądzicie? Czy jest to dobra metoda reklamowa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agacia89



Dołączył: 28 Sty 2022
Posty: 218

PostWysłany: Czw Mar 31, 2022 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawą i praktyczną opcją może być odzież reklamowa. Jeśli interesują was tego typu rozwiązania, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.reflect.pl/folia_flex.html . Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Propozycji jest wiele. Przede wszystkim należy stawiać na jakość oraz praktyczne i ponadczasowe rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sejf



Dołączył: 01 Kwi 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2022 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie metody są najskuteczniejsze?
_________________
bluzy męskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarKot89



Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 728

PostWysłany: Wto Maj 03, 2022 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A próbowaliście marketingu bezpośredniego? Ja stosuję tę formę marketingu od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Firma https://www.infobrokering.com.pl stworzyła dla mnie bazę moich potencjalnych klientów i dzięki temu mogę swoje oferty wysyłać prosto do tych firm, które są zainteresowane współpracą. To bardzo prosty mechanizm i dający szybkie efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milunia



Dołączył: 11 Cze 2019
Posty: 178

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2024 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach reklama to podstawa. Można rzec, że nawet jest to fundament każdej firmy. Dlatego warto zgłosić się do kogoś , kto w tym zakresie ma doświadczenie i odpowiednie predyspozycje. Ja myślę, że agencja reklamy kraków ROXX Media doskonale tutaj się sprawdzi, ponieważ są specjalistami od budowania wizerunku, brandingu firmy. Prowadzą skutecznie kampanie reklamowa, zajmują się projektami graficznymi, tworzeniem stron www, jak i sklepów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum