Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ogrzewanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Częste pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hart



Dołączył: 13 Mar 2021
Posty: 28

PostWysłany: Czw Gru 01, 2022 10:57 am    Temat postu: Ogrzewanie Odpowiedz z cytatem

Czym chcecie ogrzewać dom? Ja zerkam na coś takiego jak pompy ciepła Warszawa , bo mi się to wydaje najlepszą opcją. Będę jednak szukać tego u odpowiedzialnych dostawców, bo jak wiadomo, łatwo jest się skusić na coś, co nie ma najmniejszego sensu. No, więc mam nadzieję, że mi w tym pomożecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
beatka



Dołączył: 31 Maj 2021
Posty: 14

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2023 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do ogrzewania domu wykorzystuję pompę ciepła. Jest to ekologiczne rozwiązanie, które dodatkowo pozwala zaoszczędzić na kosztach energii. Zdecydowałam się na model monoblokowy, ten sam, który można znaleźć na stronie https://www.hewalex.pl/oferta/pompy-ciepla/do-ogrzewania-budynku/pompa-ciepla-monoblok/. Fajnym dodatkiem do tej pompy okazał się system EKONTROL. Czasem w pracy lub na wyjeździe służbowym rodzina prosi o zmianę ustawień, a dzięki temu sterownikowi mogę to zrobić zdalnie. Jeśli często podróżujecie, a też myślicie o zakupie pompy, to polecam dopytać o szczegóły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milunia



Dołączył: 11 Cze 2019
Posty: 166

PostWysłany: Wto Maj 30, 2023 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie przykładowo kupujecie opał? Czy macie sprawdzone miejsce, gdzie ceny nie są szokujące - chyba, że pozytywnie... Ja tak znalazłam firmę https://hithaus.pl/sklep/3/pellet-iglasty-certyfikowany-din-plus-a1 i w sumie jestem ciekawa - co o nich myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agacia89



Dołączył: 28 Sty 2022
Posty: 203

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2023 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://sklep.taniekilowaty.pl/kategoria-produktu/przeznaczenie/wymienniki-cieplej-wody/ jest namiar na ciekawe miejsce, gdzie mają w ofercie różnego rodzaju wymienniki ciepła. Warto się tam rozejrzeć, aby znaleźć rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz oczywiście naszych możliwości finansowych. Propozycji jest naprawdę wiele. Każdy produkt jest dokładnie opisany, więc na pewno uda wam się znaleźć coś konkretnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Częste pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum