Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ODDAM PŁYTKI I WORKI - UROSTOMIA - CONVATEC - 57mm - RADOM

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Giełda - Oddam / Potrzebuję
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stomia84



Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 7:05 pm    Temat postu: ODDAM PŁYTKI I WORKI - UROSTOMIA - CONVATEC - 57mm - RADOM Odpowiedz z cytatem

Witam! Oddam płytki i worki urostomijne firmy Convatec - 57 mm. - RADOM , kontakt - grzegorz.szpilski@yahoo.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwona



Dołączył: 25 Wrz 2012
Posty: 1

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 4:03 pm    Temat postu: Re: potrzeby sprzet stomijny Odpowiedz z cytatem

Witam mam1.5rocznego synka z wyloniona stomia czekamy na druga operacje -kolostomie kacperek mimo choroby jest pogodnym rozbrykanym dzieckiem brakuje nam woreczkow a na zakupienie ich mnie nie stac mam zasilku 772 zl i jeszcze 14 letnia corke prosze o pomoc iwonaou

Dodane po 37 sekundach:

Witam mam1.5rocznego synka z wyloniona stomia czekamy na druga operacje -kolostomie kacperek mimo choroby jest pogodnym rozbrykanym dzieckiem brakuje nam woreczkow a na zakupienie ich mnie nie stac mam zasilku 772 zl i jeszcze 14 letnia corke prosze o pomoc iwonaouo

Dodane po 2 godzinach 20 minutach:

iwona napisał:
Witam mam1.5rocznego synka z wyloniona stomia czekamy na druga operacje -kolostomie kacperek mimo choroby jest pogodnym rozbrykanym dzieckiem brakuje nam woreczkow a na zakupienie ich mnie nie stac mam zasilku 772 zl i jeszcze 14 letnia corke prosze o pomoc iwonaou

Dodane po 37 sekundach:

Witam mam1.5rocznego synka z wyloniona stomia czekamy na druga operacje -kolostomie kacperek mimo choroby jest pogodnym rozbrykanym dzieckiem brakuje nam woreczkow a na zakupienie ich mnie nie stac mam zasilku 772 zl i jeszcze 14 letnia corke prosze o pomoc iwonaouo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kris



Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 8:03 pm    Temat postu: sprzęt urostomijny Odpowiedz z cytatem

witam. oddam w potrzebujące ręce sprzęt urostomijny firmy convatec (płytki i worki) Gdańsk, kontakt - krisania@wp.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Giełda - Oddam / Potrzebuję Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum