Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przetwory z cytrusów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Dieta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Regina39



Dołączył: 18 Maj 2021
Posty: 56

PostWysłany: Wto Maj 18, 2021 12:07 pm    Temat postu: Przetwory z cytrusów Odpowiedz z cytatem

Witam. Chyba każdy z nas chociaż od czasu do czasu robi domowe przetwory- z truskawek, porzeczek, śliwek lub wiśni. Ja natomiast chciałabym pokusić się o kulinarny eksperyment z cytrusami, najchętniej bogatymi w witaminę C, np. mandarynkami, które uwielbiam. Na blogu https://onedaymore.pl/blog/mandarynki-ciekawostki-i-wlasciwosci/ czytałam, że da się z nich przygotować dżem albo kompot. Mają niewiele kalorii, także nawet jeśli dorzucę trochę cukru, praktycznie bezkarnie będę mogła cieszyć się smakiem. Myślę, że warto byłoby jednak przełamać słodko-kwaskowaty aromat mandarynki dodatkiem innych owoców albo przypraw korzennych. Co sądzicie o takim zamyśle? A może macie jakieś sprawdzone przepisy na przetwory z cytrusów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pac



Dołączył: 05 Lip 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lip 05, 2021 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo to jest ciekawa sprawa, muszę wypróbować
_________________
sala konferencyjna jarocin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Dieta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum