Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

prośba, jakich tu wiele

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Częste pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
erozanska



Dołączył: 11 Gru 2011
Posty: 1

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 1:53 pm    Temat postu: prośba, jakich tu wiele Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem studentką V roku pielęgniarstwa i pracuję już jako pielęgniarka na oddziale chirurgii. Zwracam się do Was z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety, która pomoże mi napisać pracę magisterską na temat: Wsparcie informacyjne pacjentów ze stomią. Wybrałam ten temat, dlatego że mam doczynienia z pacjentami, którzy są poddawani tego typu zabiegom i na podstawie badań chciałabym nie tylko napisać pracę, ale także wyciągnąć odpowiednie wnioski by wiedzieć jakiej opieki, jakich informacji oczekują pacjenci od personelu medycznego i wprowadzić zmiany w stylu pracy nie tylko swoim, ale całego mojego zespołu. Bardzo proszę o wypełnienie ankiety. Liczy się każda wyrażona opinia.


www.ankietastomia.za.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adem9438



Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lis 25, 2013 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! ma pan PW odemnie
_________________
www.pass4sure.co.uk
http://www.emc.com/index.htm
http://www.princeton.edu/main/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Częste pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum