Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kampanie P[c

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Uwagi dot. działania forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czek12bur



Dołączył: 11 Maj 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 12:08 pm    Temat postu: kampanie P[c Odpowiedz z cytatem

hej,

pamiętaj że płacąc za klinięcie oszczędzasz pieniądze a reklama i tak się wyświetli więc jesteś do przodu i rozpoznawalny dlatego
kampanie ppc są tak fajne i potrafią generować ruch na stronie i zapewne kilka konwersji w miesiącu Smile serdecznie pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wirywody



Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ma racje jak niebieska przecina czerwoną są wzrosty : )
to się stanie na 99.99% predzej czy pozniej

Ja obstawiam pierwszy albo drugi tydzień lipca ale mnie proszę nie słuchać, bo ja mam zawsze tak że jak kupuję to cena spada a jak sprzedaję to cena rośnie :poop:

ta druga linia to: Druga linia – %D to 3-okresowa średnia krocząca linii %K, nazywana także szybkim oscylatorem stochastycznym. STS, czyli właśnie Oscylator Stochastyczny jest więc wskaźnikiem, który oblicza stosunek zmiany ceny zamknięcia względem minimum do różnicy ceny minimalnej i maksymalnej, a wartości te są dodatkowo uśredniane za pomocą średniej ruchomej.muszę przyznać, ze ma to sens co mówisz
Pamiętacie jak 6 dnia miesiaca zmienialiśmy trend?
Może taka zależność ze x tygodni spadków do y tygodni wzrostów tez się znajdzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czek12bur



Dołączył: 11 Maj 2018
Posty: 10

PostWysłany: Wto Lis 06, 2018 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykład jednostki

To, że przytaczamy fakty, nie oznacza, że ??pisanie musi być nudne. To opowiadanie o zdolnościach nuklearnych Korei Północnej (które ostatnio ubyły) jest niwelujące ze względu na jego wizualne obrazy, różnorodność długości zdań i kolorowy język (np. "Uparty").
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarKot89



Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 698

PostWysłany: Czw Sty 13, 2022 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie własne biznesy? Zastanawialiście się nad inną formą reklamy niż standardowa? Zainteresowałam się tematem i wynalazłam https://www.art-office.pl/czy-warto-zainwestowac-w-gadzety-reklamowe/ . Zachęcam do przeczytania. Może spojrzycie na to z innej strony i zachęci was to równie bardzo jak mnie.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Uwagi dot. działania forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum