Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wynajem transport

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Off topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarKot89



Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 698

PostWysłany: Pon Sty 02, 2023 12:58 am    Temat postu: wynajem transport Odpowiedz z cytatem

Witam, chcę wejść we współpracę z pewną firmą transportową https://pks-sa.com/oferta/transport-calopojazdowy/ . Mam swój biznes i bardzo zależy mi na przewożeniu produktów spożywczych. Co sądzicie o ich ofercie? Będę wdzięczna za wszelkie opinie w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Regina39



Dołączył: 18 Maj 2021
Posty: 56

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2023 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeanalizuj dokładnie potrzeby swojego biznesu oraz sytuację finansową. Okazać się może bowiem, że warto byłoby zainwestować we własną flotę. Nie musisz rzecz jasna od razu wykładać pieniędzy na auta ciężarowe, możesz je np. długoterminowo wynająć. Przeczytaj poradnik zamieszczony na stronie https://www.dlakierowcy.info/s/3538/74918-Artykuly/5592841-Dlaczego-wynajem-ciezarowki-jest-oplacalny.htm i sama oceń czy najem Ci się opłaca. Dla mnie okazał się opcją optymalną. Oszczędności przeznaczyłam na inne cele, raty najmu wrzucam w koszty prowadzenia działalności a ciężarówki MAN okazały się być wysoce niezawodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cylian



Dołączył: 17 Kwi 2023
Posty: 4

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2023 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jest to jakiś pomysł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Off topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum