Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna stomia.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

potrzebuje / oddam / wymienie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Giełda - Oddam / Potrzebuję
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mama
Gość





PostWysłany: Sob Cze 11, 2011 12:40 am    Temat postu: potrzebuje / oddam / wymienie Odpowiedz z cytatem

witam potrzebuje woreczków dla dziecka (5 miesiecy) ma kolostomie córka urodziła się z wadami genetycznymi na dodatek stomia jest wklęsła.
przydadzą sie również gaziki do zmywania skory, pierscienie lub pasty uszczelniajace, woreczki najlepiej otwarte z filtrem i małą dziurka bo stomia jest bardzo malutka (ok. 1x2cm) woreczki czesto wymieniam bo skore ma podrażnioną lub się odklejają.

jestem jeszcze na etapie sprawdzania rożnych worków zamawiam czesto po 5 szt z rożnego rodzaju na zamówieniach i niestety niektore moje zamówienia na woreczki okazuja sie dużym bledem, nie dosc ze to co jest refundowane nam nie wystarcza to jeszcze niektorych nie moge jej załorzyć bo maja za duze wyciętą dziurę wiec tak ze mam dosc duzo roznyc rodzaji woreczkow czesto dokupuje je lub dostaje od ludzi.

z tego względu tak jak napisalam jesli ktos mial ochote sie wymienic w ten sposob ze na przyklad oddam te woreczki a ktos moze przy nastepnym zleceniu swoim wezmie mi woreczki takie jakie bym potrzebowala i mi je wysle no albo jakos sie dogadac mozna. mysle ze to jest bardzo korzystne bo tych woreczkow napewno jest wiecej niz refundowanego.
z checia bym je zostawila sobie na pozniej ale juz teraz mamy zlecenia duzo na przod wyslane a data warznosci napewno sie kiedys skonczy tego sprzetu a minelo by kilka lat zanim by pasowaly do mojej corki.

mam naprawde wiele rodzai woreczkow z filtrami i bez filtra, zamkniete/ otwarte, mam dwu czesciowe i jedno czesciowe glownie firmy dansac i convatec z checią wysle zdjecia na email



tak czy siak ale tu nabazgralam na usprawiedliwienie dodam ze jest już późno i jestem zmeczona
proszę o kontakt zainteresowanych ulaula61@o2.pl
najlepiej sms 781152048
Powrót do góry
MarKot89



Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 698

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2022 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,zalezy mi na tym,by kupic meble do nowego mieszkania na wynajem,ktore niedawno odebralam. Co myślicie o tym https://lozka.net.pl/pol_m_Lozka-drewniane_Lozka-pietrowe-234.html ? Czy warto inwestować w lozka piętrowe do pokoju dzieci? Zalezy mi na meblach drewanianych. Zapraszam do komentowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum stomia.forumoteka.pl Strona Główna -> Giełda - Oddam / Potrzebuję Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum